Aktualności
  • 2017

    UWAGA!!! NOWA LOKALIZACJA NASZEJ FIRMY! OBECNIE HURTOWNIA ZNAJDUJE SIĘ PRZY UL. ROBOTNICZEJ 22!

  • 2017

    FORMULARZ ZAMÓWIEŃ Zamówienia składane za pomocą formularza ułatwiają i przyspieszają ich realizację

  • 2017

    Przypominamy, że w naszej firmie obowiązuje płatność wyłącznie gotówką!

czytaj więcej

Włoska kolekcja UP

(kolory z folderu kolekcja UP Sadepan Legno) – najbardziej wymagającym klientom proponujemy nowe dekory płyt melaminowanych włoskiego producenta Sadepan Legno.

Cechują się one nieosiągalnym dotychczas wzornictwem dekorów. LARICE ma strukturę falistą i jest dostępna w dwóch doskonale komponujących się kolorach wenge (11D) i wanilia (Panna 499). FINELINE to trzy dekory imitujące fornir modyfikowany, umożliwiające tworzenie ciekawych wzajemnych zestawień: DR2, 86D, DQ9.

W kolekcji Sadepan Legno znajdują się również idealne reprodukcje różnych gatunków drewna. Betula Orientale 56D to stuprocentowa reprodukcja naturalnej okleiny brzozowej, Daniela Ogea 78D ma proste słoje i naturalną barwę drzewa egzotycznego a Rigatino 16D to nowy pomysł włoskich projektantów na dąb bielony.

W większości są to dekory metalizowane, które poprzez odpowiedni proces zadruku uzyskują dodatkową głębię i dostrzegalny efekt trójwymiarowości.

Płyty Sadepan Legno to również nie oferowane dotychczas struktury powierzchni imitujące drewno w naturze. Seria Fineline, Daniela Ogea oraz Rigatino występuje w strukturze GRAIN. Są to naturalne pory drewna, łudząco przypominające polakierowany naturalny fornir. Betula Orientale występuje w delikatnej strukturze SATI super mat, który szczególnie uwydatnia wrażenie naturalności.

Wszystkie dekory kolekcji UP mogą pełnić rolę płyt frontowych oraz mogą być wykorzystywane jako korpusy mebli z frontem z naturalnego drewna.