Aktualności
  • 2017

    UWAGA!!! NOWA LOKALIZACJA NASZEJ FIRMY! OBECNIE HURTOWNIA ZNAJDUJE SIĘ PRZY UL. ROBOTNICZEJ 22!

  • 2017

    FORMULARZ ZAMÓWIEŃ Zamówienia składane za pomocą formularza ułatwiają i przyspieszają ich realizację

  • 2017

    Przypominamy, że w naszej firmie obowiązuje płatność wyłącznie gotówką!

czytaj więcej
O Firmie

Firma Maxdecor jest hurtownią płyt i akcesoriów meblowych, oferującą pełny asortyment materiałów i elementów wykończeniowych. W naszej ofercie znajdą Państwo: płyty meblowe, obrzeża PCV, akcesoria i pozostałe materiały do produkcji mebli.

Dla naszych Klientów – firm stolarskich i odbiorców indywidualnych - mamy również duży wybór usług dodatkowych takich jak cięcie płyt na wymiar, oklejanie ich obrzeżem PCV oraz transport.

Naszym celem jest zaspokojenie wszystkich oczekiwań klientów projektujących i produkujących meble, dlatego stale poszerzamy ofertę o materiały kolejnych producentów. W tej chwili mamy dostępne płyty takich firm jak: Egger, Pfleiderer i Kronopol oraz bogaty wybór płyt sprowadzanych z Włoch.

Naszym atutem jest atrakcyjne położenie w centrum Wrocławia przy ulicy Robotniczej. Miejsce to charakteryzuje się tym, że jest bardzo blisko centrum miasta a zarazem jest tak położone, że bez problemu można tu dojechać z każdego kierunku.

O Firmie

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą i do bezpośredniego kontaktu z nami. Chętnie odpowiemy na każde pytanie, doradzimy optymalne rozwiązania, pomożemy w wyborze najodpowiedniejszego towaru w stosunku do Państwa oczekiwań.

Zespół naszych fachowców jest zawsze do Państwa dyspozycji. Jesteśmy po to, aby wykonać każdą usługę tak, by dać naszym Klientom pełną satysfakcję. Dodatkowo proponujemy kreatywne rozwiązania oraz podpowiadamy jak wykorzystać nowatorskie i ciekawe pomysły w stolarstwie.